Organizujesz imprezę plenerową z udziałem dzieci? Chcesz zapewnić im świetną zabawę, a jednocześnie nauczyć czegoś pożytecznego? Najlepszym rozwiązaniem jest nasza edukacyjna gra plenerowa „Zwierzak za kierownicą“ idealna na imprezy z udziałem dzieci.

 

W prosty, a jednocześnie atrakcyjny sposób bawiąc uczymy najmłodszych, jak mają zadbać o swoje bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Uczestnicy gry poznają Złote Zasady Zwierzaka, czyli 12 bezpiecznych zachowań na drodze. Muszą wykazać się zdolnością szybkiego kojarzenia, refleksem i sprawnością ruchową. Gra jest unikalną inicjatywą w Polsce, uzupełniającą inne działania Fundacji im. Mariana Bublewicza: ogólnopolski konkurs plastyczno-literacki, audiobook oraz książkę dla dzieci opowiadającą o drogowych perypetiach uczniów klasy Pana Żubra z potworami łamiącymi wszystkie przepisy.

 

W Polsce w 2016 roku zginęło 72 dzieci w wieku od 0 do 14 lat, a 3.260 zostało rannych. To ogromna tragedia rodzin, a zarazem wielka liczba poszkodowanych dzieci, które często mimo długiej rehabilitacji, nigdy już nie wrócą do pełnej sprawności. Dlatego tak ważnym jest, by nauczyć dzieci samodzielności na drodze i umiejętności dbania o własne bezpieczeństwo. Dzięki “Zwierzakowi” każda impreza plenerowa zyska dodatkową wartość dając najmłodszym nie tylko radość, ale także bardzo ważną wiedzę praktyczną.

 

Zapraszamy do współpracy 🙂

więcej informacji: beata@bublewicz.eu